BilgiSAĞLIK

Kan Grubunuz Cinsel Hayatınızı Etkiliyor

Cinsel hayatınızdaki tavır ve davranışlarınızı kan grubunuzun fazlasıyla etkilediğini biliyor muydunuz? Bilim adamları cinsel performans ile kan grubu arasında bir bağlantı olduğunu iddaa etti. İşte kan grubunun cinsel yaşama etkileri…

1 – A Grubu kadını

A grubu kadınlar yatakta değişikliği sevdiklerinden dolayı farklı fantezilere de açık olabiliyorlar. İç çamaşırı seçimine de özen gösteren A grubu kadınları lükse ve paraya da düşkün olurlar.

2 – A Grubu erkeği

A grubu erkekler ise bu grubun kadınlarının aksine fantezilere karşı kapalı bir tutum sergilerler. Düzenli yaşamayı sever, iyi konuşmacıdırlar. A Grubu erkeği Birlikte olacağı kadını seçerken titiz davrandığı gibi ilişki sırasında da titizliğe oldukça önem verir. Hijyen onlar için oldukça önemlidir. Bunun yanında ilişkide bağlı bir profil çizen A grubu erkekleri cinsel ilişkiye daha çok görev mantığı ile yaklaşırlar.

3 – B Grubu kadını


Para konusunda eli çok açıktır ya da çok cimridir. İstek doludur. İlişkiye hiç hayır demez. Arzularını bastırmakta pek becerikli değildir.

4 – B Grubu erkeği


Özgürlüğünün sınırlanmasından nefret eder. Kadınlara saygısı sonsuzdur. Hep neşe dolu bir kadına sahip olmak ister. Cinsel birliktelik sırasında da çok saygılı ve cömerttir. B Grubu erkeği Cinsellikte pek tutucu tavır takınmaz.

5 – AB Grubu kadını

Bu konuda en ilginç kan grubudur. Pratik kadınlardır. Cinsel ilişki ile fazla uğraşmak istemezler. Onlar için iş hayatı, cinsel ilişkiden çok daha önemlidir. Cinsel ilişkinin hızlı sona ermesini isterler. Onlar için para ve çalışmak vazgeçilmezdir.

6 – AB Grubu erkeği


Cinsel ilişki sırasında mutlaka sözünün dinlenmesini, isteklerinin yapılmasını ister ancak hoşgörülü ve kararlıdır. Eğer onların istediklerini yaparsanız size ömür boyu aşık kalırlar…

7 – 0 Grubu kadını


Şehvet ve arzu doludur. Onlar için cinsel ilişki vazgeçilmezdir. Erkeklerin yüreğini hoplatan elbiseler giymeye bayılırlar. Karşı cinsi baştan çıkarmak onların işidir. Bu kadınlarla bir kere bile beraber olsanız mutlaka devamını isteyebilirsiniz, bir daha vazgeçmeniz imkansızdır. Sex’e düşkünseniz, 0 Grubu kadınları tercih edebilirsiniz..

8 – 0 Grubu erkeği

Aşık olduğu zaman birlikte olduğu kadını çok kıskanır. Onu asla başka bir erkekle düşünmek istemez. Kalabalığı sevmediği için sokakta öpüşmek bile onları sıkar. Yatakta ise son derece hareketli, çalışkan ve hırslıdır…

Benzer İçerikler
BilgiYaşam

Meditasyon Nedir, Nasıl yapılır, Faydaları Nelerdir ?

SAĞLIK

Uyurken Ağızdan Neden Su Gelir, Çözümü Nedir ?

BilgiPsikoloji

6. His Nedir, Altıncı His Duyusu Gerçekten Varmıdır ?

SAĞLIK

Kalbi Koruyan Mucizevi 20 Besin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir